Denizli Mahallesi Yalı Caddesi No:2/B 35430, Urla İzmir Türkiye +90 232 750 50 00

EŞİ OLMAYAN BİR SAKLIKOY RÜYASI KEŞFEDİLMEYİ BEKLİYOR

İzmir’in en sakin ve huzurlu bölgesinde yer alan, Ege’nin mercan mavisi sularıyla benzersiz bitki örtüsünün birleştiği unutulmaz bir deneyim keşfedilmeyi bekliyor. Şık ve stil tasarımları, çağdaş mimarisi sizi hem büyüleyecek hem de evinizdeki konforu yaşamanızı sağlayacak.

Turkuaz Ege, Hiddenbay Urla'nın özel çakıl taşlı plajını kucaklar. İzmir’in sakin batı kıyısında, zeytinlikler ve palmiye ağaçları arasında yer alan köy benzeri tesis, tümü özel havuzlu, müstakil konuk villalarında bol miktarda alan ve mahremiyet sunan gözlerden uzak bir dinlenme yeridir. Özel yüzme havuzlu sakin bahçelere açılan büyük villalar, sayvanlı yataklar, şömineler ve geniş teraslar bulunmaktadır. Muhteşem deniz veya bahçe manzarasına sahip Odalar, İzmir'de dinlenmek için ideal tenha bir deneyim sunuyor.

ÇAĞDAŞ MİMARİNİN MUHTEŞEM BİR ÖRNEĞİ, SAKLI BİR CENNET

Seçkin bir tasarımın tarih ve doğaya saygıyla harmanlandığı Hiddenbay Urla, yalnızca bir tasarım harikası değil, aynı zamanda İzmir’in en huzur dolu otellerinden biri.

HIDDENBAY URLA Türk turizmini oluşturan halkalardan ve Türk turizmi açısından en yeni vizyonlu  işletmelerden biridir.

İşletmemiz de kuruluşundan bu yana turizmin geliştirilmesi ve daha kaliteli hizmet verilmesi amaçlanmıştır. Bu amaçla standartların üzerine çıkarak Türkiye’nin İşletme belgeli ilk “BUTİK TATİL VİLLALARI” konseptini oluşturmuştur. Kalite ve hizmete önderlik yapmak suretiyle saygınlığını arttırmak için çaba sarf etmekte ve Türkiye’de gelecekte kurulacak olan bu ve benzeri işletmelere ışık tutma çabasındayız. Bu başarısının gerçekleştirilebilmesi  için  bütün çalışan  ve yöneticisi ile birlikte gerekli fedakarlıklar yapılmaktadır.

Kuruluşumuz daima büyüme gelişme içerisinde doluluk oranını arttırarak daha fazla turiste daha fazla harcama olanaklarını sunarak döviz girdilerinin çoğalmasında etkili olmaktadır.

HİDDENBAY İSTATİSTİKLERİ

50000 metrekare Ortak Yeşil Alan
21000 metrekare Kapalı Alan
400 metre uzunlukta Özel Plaj
300 metrekare Olimpik Havuz